FP
Сайт для тих, хто власноруч виготовляє, вирощує, створює і продає смачну продукцію. І, звичайно ж, для тих, хто шукає такий товар.
Чесний мед від Чесних бджіл

Смаколики Прикарпаття

Ирина Кулишова

Экопасека Александра Негреева

Фруктові еко снеки

Чесний сир

Тортик

Коти Горішок

Макс Римельт

Зефір. Солодка Майстерня

Вітаємо!

Давайте знайомитися, ми - команда сайту  «FOOD-PORTAL» 

І наша мрія познайомити і подружити вас один з одним!

Назва говорить сама за себе – це сайт для тих, хто власноруч виготовляє, вирощує, створює і продає смачну, поживну, корисну продукцію. 
І, звичайно ж, для тих, хто шукає такий товар.  

Ми розуміємо, скільки праці, любові витрачає виробник, створюючи свою продукцію. А ще більше часу займає пошук необхідного товару в неосяжних просторах інтернету.                

Наш сайт створений з метою допомогти виробникам органічної та корисної продукції знайти своїх шанувальників по всій Україні!

Заходьте і реєструйтесь на сайті! Розміщуйте свою продукцію, якщо Ви виробник. Знайомтеся з виробниками і замовляйте у них корисні і смачні продукти!

На нашому сайті можна купити і продати все - дари саду та городу, м'ясо і морепродукти, сири і крупи, цукерки і торти, продукти власного виробництва, фермерських, органічних, еко продуктів, товарів сільського господарства, розсади і рослин для городу та саду (то, що Ви самі, в домашніх / квартирних умовах виготовляєте / вирощуєте / виробляєте і т.і.)

Ласкаво запрошуємо на FOOD-PORTAL!