FP
Сайт для тих, хто власноруч виготовляє, вирощує, створює і продає смачну продукцію. І, звичайно ж, для тих, хто шукає такий товар.

Вітаємо!

Давайте знайомитися, ми - команда сайту  «FOOD-PORTAL» 

І наша мрія познайомити і подружити вас один з одним!

Назва говорить сама за себе – це сайт для тих, хто власноруч виготовляє, вирощує, створює і продає смачну, поживну, корисну продукцію. 
І, звичайно ж, для тих, хто шукає такий товар.  

Ми розуміємо, скільки праці, любові витрачає виробник, створюючи свою продукцію. А ще більше часу займає пошук необхідного товару в неосяжних просторах інтернету.                

Наш сайт створений з метою допомогти виробникам органічної та корисної продукції знайти своїх шанувальників по всій Україні!

Заходьте і реєструйтесь на сайті! Розміщуйте свою продукцію, якщо Ви виробник. Знайомтеся з виробниками і замовляйте у них корисні і смачні продукти!

На нашому сайті можна купити і продати все - дари саду та городу, м'ясо і морепродукти, сири і крупи, цукерки і торти, продукти власного виробництва, фермерських, органічних, еко продуктів, товарів сільського господарства, розсади і рослин для городу та саду (то, що Ви самі, в домашніх / квартирних умовах виготовляєте / вирощуєте / виробляєте і т.і.)

Ласкаво запрошуємо на FOOD-PORTAL!